Yozgat Yazılım

Yozgat'ın Web Tasarım Markası ®

yozgat.web.tr, yılların birikimiyle 2011 yılında Yozgat‘ta kurulan; web tasarımı, elektronik ticaret ve internet reklamcılığı üzerine uzmanlaşmış bir tasarım ajansıdır. Web tasarımı, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlama (SEM) ve sosyal medya danışmanlığı alanında tecrübeli ve birikimli bir kadro ile yola çıkan yozgat.web.tr, Yozgat‘ta bir çok ilki başarmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Yeni Dünya Dijital'de!

Firmanız için ihtiyaç duyduğunuz tasarım, yazılım ve danışmanlık hizmetlerini, ihtiyaç duyduğunuz oranın üstünde sunarak hem sizi, hem de müşterilerinizi etkiliyoruz. yozgat.web.tr, tüm ticari işletmelerin, web tasarım ihtiyacı duyan kişilerin ve kamu kuruluşlarının web tasarım taleplerine yanıt verir.

Yozgat Web Tasarım

Web Tasarım

Dijital dünyada yansıtacağı etkiyi yılların tecrübesi ve günümüz modernliğinde tasarlıyoruz.

Web Yazılım

Yeniliklere anında adapte olan yazılım ekibiyle size özgü çözümler ve teknik destek sağlıyoruz.

Elektronik Ticaret

Firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlıyoruz.

SEO

Arama motoru değerlendirmenizi yapıyor ve rakiplerinize göre başarı oranınızın artırılmasını sağlıyoruz.

Temel Değerlerimiz

12+ yıllık deneyimimiz ile bizleri biz yapan değerlerimiz de sürekli güncellenerek oluşmakta ve gelişmektedir. Bizim için değerlerimiz ve bunların dışına çıkmadan yapılan çalışmalar günün sonunda bizleri mutlu etmektedir. Ekip olarak her birimizin bu temel değerler üzerine oturtulmuş bir çalışma anlayışımız vardır.

Güvenilirlik
Önemseme
Sürekli Öğrenme
Yaratıcılık ve Kalite

180

+
Memnun Müşteri

230

+
Tamamlanan Proje

51

+
Reklam Hesabı

6

+
Kazanılan Ödül

Merak edilen sorular ve cevapları

yozgat.web.tr, web sitesi projelerinde PHP yazılım dilini, CSS 3, HTML 5, jQuery, Ajax web teknolojilerini ve veri tabanı olarak ise MySQL'i kullanmaktadır.

Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

Hayır, web sitesi ücretini sadece bir kez ödersiniz, ödeme yapıldıktan sonra web sitenizin sahibi siz olursunuz.

Yalnızca her yıl hosting ve domain yenileme ücretini ödeyerek ömür boyu web sitenize sahip olabilirsiniz.

yozgat.web.tr'nin web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz yönetim paneli vardır. Web sitesi yönetim panelinin eğitimi web projesi tesliminde ücretsiz olarak verilmektedir.

Evet, SEO'da da son derece önemli olan mobil uyumluluğu bizde son derece dikkate alıyoruz. Sunduğumuz bütün tasarımlar mobil uyumludur.

Yaptığımız web siteleri girilen cihaza göre şekil almaktadır. Örneğin tabletten girildiğinde tablete göre, akıllı telefondan girildiğinde ise telefona göre şekil alır. Bu sayede ekranda kayma veya bozulma olmaz.

Bize projenizden bahsedin.